Të fundit

Rita Ora pozon në bikini, zbulon format atraktive

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, ka qenë mjaft e angazhuar kohëve të fundit.

Pak ditë më parë ajo mbajti koncertin recital në Kullën Eiffel në Paris, ku edhe shkëlqeu me performancën.

Ndërsa, pas gjithë ngarkesave, ylli i muzikës ka vendosur që të relaksohet duke shijuar një ditë me diell, teksa pozoi e veshur vetëm në bikini.

30-vjeçarja shfaqi linjat e formësuara të trupit e veshur në një palë bikini të bardhë me blu, ndërsa shihet pa grim dhe flokë të çrregulluara.

“Buzëqeshje gjithandej. Shpresoj që të gjithë keni kaluar një fundjavë të mrekullueshme”, ka shkruar Rita në mbishkrimin e imazheve.

Ndërkohë, artistja po shijon romancën me regjisori, Taika Waititi, me të cilin edhe u paraqit publikisht në tapetin e kuq në Met Gala.

Video nga Paradoks

Zana Avdiu shuan kurreshtjen, tregon se a ka të dashur - flet për martesë e fëmijë

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci