Të fundit

Burri rrah gruan në Malishevë, arrestohet

Një grua ka raportuar se është sulmuar fizikisht nga bashkëshorti i saj i dyshuari mashkull kosovar.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor, kurse rasti sipas Policisë, ka ndodhur në Malishevë, të premten.

“I dyshuari është arrestuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin 24-orësh të PK-së.

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci