Të fundit

Mbyllet pa gola pjesa e parë mes Brazilit e Serbisë

Ka përfunduar pjesa e parë mes Brazilit dhe Serbisë në Kampionatin Botëror.

Përkundë rasteve të shumta Brazili nuk arriti të shënonte gol.

Ne grup me Brazilin e Serbinë ndodhet edhe Zvicra e Kameruni.

 

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci