Të fundit

Vëllai raporton zhdukjen e motrës së tij në Prizren: U largua nga shtëpia

Ditën e djeshme në Prizren, një person ka raportuar në Policinë e Kosovës se motra e tij është larguar nga shtëpia.

Për vendndodhjen e saj nuk dihet asgjë, kurse rasti është dukke u hetuar.

“Prizren 23.11.2022-14:00. Me datë 24.11.2022 një mashkull kosovar ka raportuar se motra e tij viktima femër kosovare është larguar nga shtëpia dhe nuk kanë njohuri për vendndodhjen e saj. Rasti është duke u hetuar”, thuhet në raportin e Policisë.

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci