Të fundit

Neymar humbet fazën e grupeve në Botëror

Neymar do të humbasë fazën e grupeve pas lëndimit që pësoi mbrëmë gjatë ndeshjes kundër Serbisë.

Neymar nuk do të luaj në dy ndeshjet e ardhshme të Brazilit kundër Zvicrës dhe Kamerunit, ndërsa do të jetë i gatshëm për fazën eliminatore në rast se Brazili kualifkohet tutje.

Sulmuesi brazilian ka pësuar dëmtim të ligamentit të kyçit të këmbës në fitoren e Brazilit mbrëmë ndaj Serbisë me rezultat 2:0.

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci