Të fundit

Vuçiq me krerët e ushtrisë serbe: “Nuk ka dorëzim”

Presidenti i Serbisë Aleksandar Vuçiq ka takuar ministrin serb të mbrojtjes Millosh Vuçeviq dhe shefin e Shtabit të Përgjithshëm të ushtrisë serbe, Millan Mojsilloviq.

“Gjatë natës dhe mëngjesit me ministrin e bbrojtjes Millosh Vuçeviq dhe shefin e Shtabit të Përgjithshëm të ushtrisë Millan Mojsilloviq… nuk ka dorëzim”, ka shkruar Vuçiq në profilin e tij në Instagram./Paparaci

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci