Të fundit

Sa kushton fustani që veshi Dua në Londër?

Këngëtarja me prejardhje shqiptare, Dua Lipa vazhdon të shkëlqejë.

Krijuesja e hitit “Levitating” ka publikuar një ‘photo dump’ në Instagram të mërkurën, në të cilat shihet teksa ka shijuar një natë jashtë në Londër me miq dhe familjarë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)

Këngëtarja veshi nje minifustan të zi nga koleksioni i David Koma Resort-2022, i cili duket se ishte bërë posaçërisht për të. Fustani që kishte veshur Dua, sipas uebsajtit Pagesix.com, në internet kushton 2 mijë e 495 dollarë amerikanë.

Artistja shqiptare, kombinoi fustanin elegant me një palë syze Balenciaga, të cilat bëjnë 1 mijë e 35 dollarë.

Dua vazhdon të jetë njëra ndër artistet më të dëgjuara në botë. Ajo ndodhet në listën e 20 artistëve më të dëgjuar të shekullit 21. /Paparaci.com

Video nga Paradoks

"Jam politikani i parë që jam deklaru publikisht që jam ateist": Dardani flet gjerësisht për bindjet e tij e hoxhallarët, bën krahasimin me vende tjera - "Bota kish qenë ma e mirë"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci