Të fundit

Donaldi flet për herë të parë për ndarjen nga Bora

“Isha shume xheloz”, ka thënë Donald Veshaj, banori i Big Brother Albania Vip, derisa ka komentuar ndarjen nga ish e dashura, Bora Zemani.

Kanë kaluar muaj që kur Donaldi dhe Bora, prezantuesja e Top Channel, janë ndarë.

Por ata ende vazhdojnë të komentohen pasi asnjëri prej tyre nuk ka folur rreth ndarjes së tyre.

Shkak i ndarjes besohet se është bërë xhelozia e Donaldit bazuar në një bisede që ky i fundit ka bërë me Palomën në “Big Brother Vip”.

Me përgjigjet e tij, Donaldi lë të kuptonte se shkak i ndarjes ishte xhelozia, mungesa e vëmendjes dhe ekspozimi i tepërt.

I pyetur se a mund të ketë ribashkim mes tyre, aktori preferoi të mos pergjigjej duke thënë se “intervista mbaroi”. /Paparaci.com

Video nga Paradoks

Zana Avdiu shuan kurreshtjen, tregon se a ka të dashur - flet për martesë e fëmijë

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci