Të fundit

Zyrtare: Bylbyl Sokoli nënshkruan me Malishevën

Bylbyl Sokoli ka marrë drejtimin e skuadrës së Malishevës pas largimit të trajnerit, Sami Sermaxhaj.

Sokoli u zyrtarizua sot te Malisheva, pasi Sermaxhaj u largua dje nga klubi.

Momentalisht, Malisheva ndodhet në pozitën e tetë të elitës së futbollit kosovar dhe detyra e Sokolit do të jetë të shpëtojë ekipin nga rënia.

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci