Të fundit

Lajçak me Vuçiqin për dialogun në mes Kosovë dhe Serbisë

I dërguari i posaçëm i BE për dialogun në mes Kosovës dhe Serbisë, Miroslav Laiçak e ka takuar presidentin serb, Aleksandar Vuçiq, në takimin e 53-të vjetor të Forumit Ekonomik Botëror në Davos.

Lajçak është takuar me Vuçiqin në Qendrën e Kongreseve, raporton Tanjug.

“Edhe në këtë vend të rëndësishëm vazhdoj diskutimet me Miroslav Lajçakun për situatën në rajon dhe dialogun ndërmjet Beogradit dhe Prishtinës”, ka shkruar Vuçiq në Instagram./Paparaci

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci