Të fundit

Naser Rafuna ka një thirrje për deputetët: Votone Trustin

Aktori i njohur kosovar, Naser Rafuna i ka bërë thirrje deputetëve të Kuvendit të Kosovës që të votojnë pro tërheqjes së mjeteve të 30% të Trustit.

Sipas Rafunës, parat e Trustit janë të popullit dhe nuk duhet prekur buka e popullit.

“Paret e popullit i takojnë popullit, leni pallavarat e votoni sepse populli është në krizë financiare”, ka shkruar aktori ndër të tjera.

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci