Të fundit

Buzët e Victoria Beckham kritikohen në rrjet

Stilistja Victoria Beckham është kritikuar nga fansat, pasi në daljen e fundit që bëri, buzët i kishte më të fryra se zakonisht.

47-vjeçarja ishte e ftuar dje tek “Good Morning America” për të promovuar një produkt të linjës së saj kozmetike.

Fansat e aktores së “Spice Girls” nisën të komentonin menjëherë pamjen e saj. Një përdorues i “Twitter” shkroi: “Çfarë ka ndodhur me fytyrën e saj?”.

Ndërsa një tjetër shtoi: “Ju lutem, mos i fryni më buzët”; “E dua Victoria Beckham, por ajo që ka bërë me buzët është turp”.

Një tjetër koment ishte: “Victoria po më tremb! Ajo lëviz vetëm qepallat dhe qerpikët kur flet… nuk duket fare natyrale. Botoksi mund të duket mirë në foto, por jo në jetën reale”.
“Zot i madh, injeksioni tek buzët e saj duket tmerr! Pse gratë po e bëjnë këtë me veten e tyre, pse?”, shtoi një tjetër.

Video nga Paradoks

"Jam politikani i parë që jam deklaru publikisht që jam ateist": Dardani flet gjerësisht për bindjet e tij e hoxhallarët, bën krahasimin me vende tjera - "Bota kish qenë ma e mirë"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci