Të fundit

Dafina paralajmëron “feat” me MC Kreshën

Këngëtarja Dafina Zeqiri me anë të një postimi në rrjetet sociale ka paralajmëruar këngë me MC Kreshën

“Zemër vet e lype” do të quhet kënga e kësaj dyshe, e të cilën Dafina ka thënë se do të vije shumë shpejt.

Këngëtarja kosovare ka thënë se kënga do të lansohet shumë shpjet.

Kujtojmë se Dafina është njëra prej këngëtarëve më të angazhuara edhe gjatë këtij viti në Kosovë. Ajo ka realizuar disa albume, disa bashkëpunime si dhe albumin e saj më të ri, “Dafinë moj”.

Video nga Paradoks

Zana Avdiu shuan kurreshtjen, tregon se a ka të dashur - flet për martesë e fëmijë

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci