Të fundit

Getinjo rikthehet në shtëpi, ironizon me deklaratën e Xhulit

Getinjo me t’u rikthyer për të qëndruar për 24 orë në shtëpinë e Big Brother Vip Kosova, ka filluar menjëherë të bëjë shaka me banorët që janë brenda.

Ai i tha Vedatit se me veturë e kishte sjellë në Big Brother Vip Kosova një shok i babait të tij.

“Këtu me kerr më solli shoku i babait tim, Isa Boletini e kishte në klasë babai im”, ka thënë Getinjo.

Këto fjalë të reperit shkaktuan të qeshura tek pjesa tjetër e banorëve.

Ditë me parë, Juliana kishte thënë se babai i saj ishte në klasë më Azem Galicën, derisa më pas e ka ndyshuar deklaratën derisa ka thënë se e ka ngatërruar heroin me heronjtë Xhevë dhe Fehmi Lladrovci.

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci