Të fundit

Dedikimi i reperit shqiptar për ditëlindjen e Sali Berishës

Lideri historik i Partisë Demokratike, Sali Berisha sot feston ditëlindjen e tij të 77-të. Nga shumë urime që pranoi erdhi edhe një super urim i një prej simpatizantëve më të flaktë të tij, Stresi.

Reperi përmes një video të publikuar në “Instagram” shihet teksa del nga një dyqan lulesh dhe në duar mban një super buqetë me lule të kaltra dhe të bardha të cilat sigurisht janë për ish-kryeministrin.

Krah videos nuk munguan as disa fjalë të shkruara nga vetë reperi i cili i uron ditëlindjen Berishës duke e cilësuar atë si një nga liderët më të mëdhenj të botës.

“Statistikat Tregojnë Qe Ne Muajin Tetor Kan Lindur Lideret Me Te Medhenj Te Botes, Gezuar Ditelindjen Dr.Profesor Sali Berisha”, shkruan Stresi.

Video nga Paradoks

"Sa ma budallë mashkulli ma shumë dhunë", "Fejohen për ni t'shkume n'deti": Valon Syla flet për dhunën ndaj grave, u drejtohet Vjosa Osmanit e Albulena Haxhiut - "Siguria financiare zgjidh shumë sene"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci