Të fundit

Arrestohet një burrë në Mitrovicë pasi bashkëjetoi me një vajzë të mitur

Një person i moshës madhore është arrestuar dje në Mitrovicë pasi dyshohet se ka bashkëjetuar me një vajzë të mitur.

E mitura është dërguar në strehimore, ku edhe do ti bëhen ekzaminimet mjekësore.

I dyshuari me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt.

“Mitrovicë 03.06.2023 – 22:25. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar nën dyshimin se ka bashkëjetuar me viktimën femër kosovare e mitur. Viktima është dërguar në strehimore dhe do ti bëhen ekzaminimet mjekësore, ndërsa i dyshuari me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt”.

Video nga Paradoks

"Prej jashti s'keni pa": Fisnik Ismaili flet për Shpend Ahmetin e Përparim Ramën - "Goditjet i kanë ardhë nga VV"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci