Të fundit

Trajneri i Amir Rrahmanit plaçkitet nga hajnat

Luciano Spalletti, edhe pse po drejton me sukses Napolin dhe në shtatë javët e para të kampionatit ka marrë 21 pikë, nuk u shpëton dot hajdutëve.

Në mëngjesin se ditës së premte, trajneri napolitan nuk e gjeti Fiat Pandan e tij, të parkuar përpara hotelit Britannique.

Ndryshe nga zakonisht Spalletti nuk e kishte futur në garazh makinën, por e kishte parkuar jashtë dhe gjithçka është filmuar nga kamerat e sigurisë së hotelit.

Kështu që para se të shkonte në qendrën sportive dhe të mendonte për ndeshjen e së dielës kundër Torinos, ai duhej të paraqiste një ankesë në polici.

Natyrisht se makina e tij nuk është e ndonjë vlere të madhe, por Spalletti mund ta ketë pasur për zemër.

Strategu natyrisht se do të bëjë zgjidhje, duke ditur se fiton një pagë të mirë te Napoli.

Video nga Paradoks

"Ky veç po u jep peshqi": Pse populli po vazhdon ta zgjedh VV-në? Doarsa flet për sondazhet - "Nesër me shku n'zgjedhje jemi gati"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci