Të fundit

Dukagjini i Dallkut rikthehet tek fitorja

Dukagjini ka arritur t’i marrë pikët e plota në ndeshjen ndaj Malishevës, të cilën e ka mposhtur me rezultat 2-0.

Golat për skuadrën e drejtuar nga Armend Dallku i shënuan Bujar Shabani në minutën e 68-të dhe Granit Elezaj në minutën e 94-të, shkruan Paparaci.com.

Malisheva luajti me një lojtar më pak në fushë pas ndëshkimit të Ardian Hotit me karton të kuq në pjesën e parë të takimit.

Dukagjini, pas nëntë ndeshjeve renditet në vendin e tetë në tabelë, ndërsa Malisheva mbetet në vendin e pestë. /Paparaci.com

Video nga Paradoks

"Ky veç po u jep peshqi": Pse populli po vazhdon ta zgjedh VV-në? Doarsa flet për sondazhet - "Nesër me shku n'zgjedhje jemi gati"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci