Të fundit

Pompa e derivateve me çmimet më të lira në Kosovë

Vizat janë liberalizu, tashmë halli i vetëm është – ku po shkojmë, normal edhe me i mbledhë të hollat. E për t’u nisur në vendin që duam të vizitojmë, mbushja e rezervuarit plot është një pikënisje mjaft e mirë, dhe për këtë e kemi një mik të hatashëm që na furnizon me derivate- PETROL COMPANY.

Petrol Company është pompa më e lirë e derivateve në mbarë vendin, derivatet e të cilës na çojnë kilometra e kilometra, e normal dikur edhe harxhohet rezervuari, se rezervuarat e veturave nuk kanë më vend, jo për arsye se po digjen shumë shpejt derivatet; por pjesën tjetër të rrugës e mbushni nëpër pompat në Evropë, ku do ta kuptoni se Petrol Company nuk dallon për nga shërbimet.

Plus atë, ajo që e bën akoma edhe më superiore këtë pompë të derivateve është, se nëse e ke kartelën VIP, merr edhe më shumë zbritje, po edhe nëse nuk e ke, mund të pajisesh me të fare lehtë.
Po ashtu, mund ta shkarkosh aplikacionin dhe të informohesh i/e pari/a për të gjitha ofertat dhe zbritjet që i ka.

Video nga Paradoks

"Po m'thojnë mos kno se po knon keq": Ramush Haradinaj ia jep këngës live - e fton Mirandën në duet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci