Të fundit

​Deponuan afër 1500 euro të falsifikuara, nisin hetimet

Një zyrtar i një banke ka raportuar se në kohë të ndryshme nga klientë dhe kompani të ndryshme, janë deponuar një shumë parash prej 1465 euro që dyshohet të jenë të falsifikuara.

Rasti është raportuar në Fushë Kosovë dhe po hetohet nga Policia.

“Fushë Kosovë 29.09.2023-12.12.2023. Më 02.02.2024 ankuesi mashkull kosovar zyrtar i një banke, ka raportuar se në kohë të ndryshme nga klientë dhe kompani të ndryshme, janë deponuar një shumë parash prej 1465 euro që dyshohet të jenë të falsifikuara. Rasti nën hetime”, thuhet në raport

Video nga Paradoks

"Po m'thojnë mos kno se po knon keq": Ramush Haradinaj ia jep këngës live - e fton Mirandën në duet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci