Të fundit

Vetëplagoset me armë një person në Gjakovë

Policia e Kosovës ka njoftuae se një person ka qëlluar aksidentalisht veten me pistoletë në këmbë.

Ngjarja ka ndodhur të premten, në rrugën Ismail Qemajli rreth orës 16:00.

Sipas një dëshmitari incidenti ka ndodhur derisa viktima ishte në veturë, ndërsa sipas mjekëve ai është jashtë rrezikut për jetë.

Në vendin e ngjarjes policia ka sekuestruar një pistoletë me shtatë fishekë dhe një gëzhojë.

Rasti u cilësua “Përdorim i armës/Armëmbajtje pa leje”, bën të ditur raporti 24-orësh i policisë.

Video nga Paradoks

"Prej jashti s'keni pa": Fisnik Ismaili flet për Shpend Ahmetin e Përparim Ramën - "Goditjet i kanë ardhë nga VV"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci