Të fundit

​Sot mbledhja e këshillit drejtues të PDK-së, pritet të merren vendime për mobilizim për zgjedhje nacionale

Sot do të mbahet mbledhja e këshillit drejtues të Partisë Demokratike të Kosovës.

Burime brenda PDK-së bëjnë të ditur se sot pritet të miratohen vendime të rëndësishme për mobilizimin e menjëhershëm të gjitha strukturave të partisë për zgjedhjet e ardhshme nacionale.

Pritet që këshilli drejtues i PDK-së ta mbështes kryetarin, Memli Krasniqi, kryesinë e partisë, grupin parlamentar dhe strukturat tjera në krijimin dhe ofrimin e alternativës më të mirë qeverisëse për Kosovën.

Video nga Paradoks

Projekt super i veçantë: Prezantohet Marigona Sun, lagjja më luksoze në Kosovë…

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci