Të fundit

Osmani pret në takim ministrin gjerman Boris Pistorius

Presidentja Osmani ka pritur në takim ministrin gjerman të Mbrojtjes, Boris Pistorius.

Pas takimit, Osmani dhe Pistorius do të dalin në konferencëtë përbashkët për media.

Ministri gjerman më pas do të takohet edhe me kryeministrin Kurti, më saktësisht në orën 12:30.

Ministrin Pistorius do ta presë në takim edhe ministri Ejup Maqedonci

Takimi do të nisë në orën 13:30.

Ndërkaq në orën 15:00 Maqedonci dhe Pistorius do të  shohin për së afërmi kapacitetet profesionale dhe mjetet teknike të Qendrës Ndërkombëtare të Kërkim-Shpëtimit (QNKTSH).

 

Video nga Paradoks

"Po m'thojnë mos kno se po knon keq": Ramush Haradinaj ia jep këngës live - e fton Mirandën në duet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci