Të fundit

Publikohet sondazhi – nuk ka balotazh në Mitrovicë

Bedri Hamza i PDK-së ka fituar pa balotazh në Mitrovicën e Jugut, bazuar në sondazhin e realizuar nga kompania hulumtuese “UBO Consulting” dhe RTV Dukagjini.

Hamza ka fituar me 53 për qind të votave, ndërkaq kandidfati i LVV-së, Agim Bahtiri ka fituar 34 për qind të votave, sipas sondazhit.

Të dielën, qytetarët e Kosovës votuan për të zgjedhur kryetarët dhe asambletë komunale në 38 komuna.

 

Video nga Paradoks

"Jam politikani i parë që jam deklaru publikisht që jam ateist": Dardani flet gjerësisht për bindjet e tij e hoxhallarët, bën krahasimin me vende tjera - "Bota kish qenë ma e mirë"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci