Të fundit

“Exit poll-i” i UBO: Balotazh në Prizren

Mytaher Haskuka i LVV-së dhe Shaqir Totaj i PDK-së do të shkojnë në raundin e dytë të zgjedhjeve lokale, tregon një sondazh i realizuar nga UBO Consulting dhe RTV Dukagjini.

Mytaher Haskuka i Lëvizjes Vetëvendosje ka arritur të fitojë 38.9 për qind, i përcjellur nga Shaqir Totaj i PDK-së me 29.7 për qind, tregojnë rezultatet e sondazhit.

Haskuka është kryetar aktual i Komunës së Prizrenit.

Video nga Paradoks

"Ky veç po u jep peshqi": Pse populli po vazhdon ta zgjedh VV-në? Doarsa flet për sondazhet - "Nesër me shku n'zgjedhje jemi gati"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci