Të fundit

“Exit poll-i” i UBO: Arben Vitia dhe Përparim Rama shkojnë në balotazh

Komuna e Prishtinës shkon në balotazh, sipas një sondazhi të realizuar nga kompania “Ubo Consulting”.

Sipas EXIT POLL-it të realizuar nga RTV Dukagjini dhe kompania UBO-Consulting del që në Komunën e Prishtinës  do të ketë balotazh mes të Arben Vitisë e Përparim Ramën.

Sipas të dhënave nga ky EXIT POLL:

LVV (Arben Vitia) –  43.2 për qind

LDK (Përparim Rama) –  27.8 për qind

PDK (Uran Ismaili) –  21.9 për qind

AAK (Daut Haradinaj) – 4.4  për qind

AKR (Gëzim Mehmeti) – 2.3 për qind .

Avni Çakmaku (Fjala) – 0.3 për qind.

Florim Isufi (Partia Balliste) 0.1 për qind. /

Video nga Paradoks

Kush kënd e tradhëtoi? Dardan Molliqaj flet për largimin nga VV-ja, komenton edhe darkën e Kurtit me Memli Krasniqin - "Zgjedhjet janë dëshirë e Kurtit"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci