Të fundit

Nuk fshihen më, ish-konkurrentët e Big Brother VIP Albania konfirmojnë romancën

Drini Zeqo dhe Dea Vieri kanë bërë “lëmsh” rrjetin me postimin e tyre të përbashkët në Instagram.

Ish-konkurrentët e edicionit të tretë të Big Brother VIP Albania, kanë publikuar dy imazhe, përmes së cilave aluduan për nisjen e një romance.

Në njërin prej imazheve, Drini dhe Dea shfaqen të përqafuar, duke nxitur edhe më tej spekulimet për një lidhje.

Ndonëse, një konfirmim zyrtar nuk erdhi nga asnjëra palë, ishin vetëm këto dy fotografi që kanë trazuar internetin.

Në postimin e tyre vërshuan komente prej përdoruesve të shumtë, që mbështesnin relacionin mes tyre.

Foto: Drini Zeqo dhe Dea Vieri / Instagram

Komentet e tilla madje erdhën edhe prej disa prej figurave të njohura. Mbetet në vijim, të ketë një konfirmim zyrtar mes dyshes.

Video nga Paradoks

"Jam politikani i parë që jam deklaru publikisht që jam ateist": Dardani flet gjerësisht për bindjet e tij e hoxhallarët, bën krahasimin me vende tjera - "Bota kish qenë ma e mirë"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci