Të fundit

Sami Lushtaku befason me përgjigjje kur pyetet per martesat mes sek*sit të njejtë – flet edhe për qëndrimin kundër të Mërgimit

Sami Lushtaku, është i ftuari i fundit në emisionin, Sante me Miranda Shalën.

Në këtë emision, është folur për shumë tema, ndër të tjera edhe për martesat mes sek*sit të njejtë.

“Nuk kam dëshirë me ju përzi askujt në jetë të vet secili e ka jetën dhe mënyrën e jetës, secili e ka atë që e don, unë nuk jam as pro as kundër votimit, edhe unë jam pro familjes sepse vetë i kam tetë fëmijë i kam 14 nipa edhe mbesa dhe unë jam pro familjes, megjithatë është jeta personale e secilit” ishte përgjigja e nënkryetarit të Skenderajit.

Emisionin Sante me Miranda Shalën, mund ta ndiqni në faqen zyrtare të Paparacit në Yotube si dhe në T7

 

Video nga Paradoks

"Jam politikani i parë që jam deklaru publikisht që jam ateist": Dardani flet gjerësisht për bindjet e tij e hoxhallarët, bën krahasimin me vende tjera - "Bota kish qenë ma e mirë"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci