Të fundit

Nis bashkëpunimi serioz dhe strategjik midis Comodita dhe JYSK International

Në ambientet e fabrikës Comodita kanë qëndruar përfaqësuesit e kompanisë së mirënjohur në botë JYSK International, Laurence Muller, drejtoreshë e blerjeve Internacionale dhe Peter Budde Lautrup, menaxher i kategorisë së dyshekëve.

Në një hap të rëndësishëm për forcimin e partneritetit, Comodita dhe JYSK International kanë vendosur fillimin e një bashkëpunimi të ri me një marrëveshje afatgjate për prodhimin e dyshekëve dhe mbishtresave të cilët janë të destinuara për tregun global. Marrëveshja përfshin prodhimin e një sasie të konsiderueshme të produkteve që do të jenë prezente nëpër pikat shitëse të JYSK në të gjithë botën.

 

Video nga Paradoks

Projekt super i veçantë: Prezantohet Marigona Sun, lagjja më luksoze në Kosovë…

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci