Të fundit

Mos e humbisni hapjen e sezonit të verës në Zone Club më 22 qershor”

SONA, djali i DJ-it dhe producentit të njohur Black Coffee, është një yll në ngritje që ka arritur sukses të jashtëzakonshëm brenda vetëm 12 muajve të dedikimit ndaj karrierës së tij muzikore. I lindur në Afrikën e Jugut, SONA është bërë shpejt një nga DJ-të më të kërkuar, duke magjepsur audiencën në festivale dhe vende të ndryshme në të gjithë kontinentin dhe në vendlindjen e tij.

E ju do të keni mundësinë të përjetojni performancën dinamike të SONA-s drejtpërdrejt në Zone Club më 22 qershor. Mos e humbisni këtë natë të paharrueshme me një nga talentet më të nxehtë të skenës muzikore elektronike.

Video nga Paradoks

Çka ndodhi mes Vehbi Kajtazit e Adem Grabovcit pas zbulimit të aferës PRONTO? Grabovci: M'ka shkaktu problem serioz, kom pas problem me mbrojtë

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci