Të fundit

Slloveni Gliha zbulon “aksidentalisht” emrin e trajnerit të ri të Kosovës

Primoz Gliha e ka konfirmuar se ai do ta drejtojë Kosovën në dy ndeshjet e muajit nëntor me Greqinë dhe Jordaninë.

Sipas tij pas ndeshjeve të nëntorit do të vije Felix Magath si përzgjedhës i Kosovës.

Bernard Challandes është larguar nga drejtimi i Kosovës pas rezultateve të dobëta.

“Unë kam qenë atje (Kosovë) për rreth një vit. Unë kam një rol të veçantë në stafin profesional. Në futboll, njerëzit e shikojnë atë nga këndvështrime të ndryshme”.

“Deri më tani, ata kanë pasur një staf profesional zviceran, por ka shkuar. Ne u pajtuam të drejtojmë dy ndeshjet e ardhshme, dhe më pas ata duan të sjellin Felix Magath dhe të më përfshijnë në stafin e tij profesional”, deklaroi Gliha për 24ur.

Video nga Paradoks

Zana Avdiu shuan kurreshtjen, tregon se a ka të dashur - flet për martesë e fëmijë

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci