Të fundit

Reperi i njohur shqiptar vjen me një dedikim për bashkëshorten, bukuroshja pjesë e videoklipit

Dedikimet e artistëve për personat e tyre të zemrës janë padyshim këngët më të veçanta e që pëlqehen shumë nga publiku. Një dedikim të tillë pritet ta sjellë Fero së shpejti dedikuar modeles së njohur shqiptare, Arbenita Ismalji me të cilën ka edhe një vajzë.

Kënga titullohet ‘’Bella’’ dhe është punuar në VN Entertainment nga LorikM dhe FlorinB ndërsa beati është nga Mobb. E veçanta e këtij projekti krahas dedikimit është pjesëmarrja e vet Arbenitës në videoklipin që i dedikohet asaj. Projekti tashmë është finalizuar dhe për publikun do të publikohet brenda pak ditësh.

Gjithashtu Fero ka paralajmëruar se tashmë po punon për këngë në gjuhën angleze me të cilat synon tregun ndërkombëtar.

Video nga Paradoks

"Ky veç po u jep peshqi": Pse populli po vazhdon ta zgjedh VV-në? Doarsa flet për sondazhet - "Nesër me shku n'zgjedhje jemi gati"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci