Të fundit

Armando Broja mund të rikthehet tek Chelsea

Lëndimet e Romelo Lukakus dhe Timo Wernerit mund ta rikthejnë Armando Brojën tek Chelsea, më shpejtë sesa që ishte planifikuar.

Sulmuesi i kombëtares shqiptare, i huazuar nga Chelsea tek Southampton, mund të rikthehet të luajë tek skuadra e tij amë në rast se lëndimet e dyshës sulmuese të londinezëve janë serioze.

Pas lëndimeve të belgut Lukaku dhe gjermanit Werner, trajneri Thomas Tuchel e ka shqyrtuar mundësinë e rikthimit nga huazimi të Brojës.

Broja ishte huazuar nga skuadra e Chelsea në Southampton në fillimin e këtij edicioni. Ai ka kontratë me Chelsean deri në janar të vitit 2026. /Paparaci

Video nga Paradoks

"Sa ma budallë mashkulli ma shumë dhunë", "Fejohen për ni t'shkume n'deti": Valon Syla flet për dhunën ndaj grave, u drejtohet Vjosa Osmanit e Albulena Haxhiut - "Siguria financiare zgjidh shumë sene"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci