Të fundit

Momenti kur babai i jep lamtumirën vajzës së tij të vogël dhe niset për në luftë

Rusia të enjten nisi një ofensivë sulmuese tokësore dhe ajrore në Ukrainë.

Presidenti rus, Vladimir Putin, konfirmoi se ka nisur, siç tha, një operacion “special” për “çmilitarizimin” e Ukrainës.

Një video që është publikuar në Twitter shfaq pamje nga momenti i kur një baba ukrainas e dërgon familjen e tij në një zonë të sigurt dhe i jep lamtumirën vajzës së tij të vogël pasi i duhet të kthehet prapa për t’iu bashkangjitur forcave të ushtrisë ukrainase./Paparaci.com

Video nga Paradoks

Çka ndodhi mes Vehbi Kajtazit e Adem Grabovcit pas zbulimit të aferës PRONTO? Grabovci: M'ka shkaktu problem serioz, kom pas problem me mbrojtë

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci