Të fundit

Burri kërkon hetim për gruan që i vdiq në QKUK

Një burrë ka kërkuar hetim për vdekjen e gruas së tij në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës.

Sipas njoftimit nga policia, burri ka raportuar se bashkëshortja e tij ka vdekur si pasojë e helmimit nga ushqimi në restorant dhe e njëjta është varrosur me datën 5.10.2021 pa u bërë obduksion.

Policia thotë se është njoftuar prokurori dhe me urdhër të tij fillojë procedurat hetimore dhe është iniciuar rasti si më lart.

Video nga Paradoks

"Ky veç po u jep peshqi": Pse populli po vazhdon ta zgjedh VV-në? Doarsa flet për sondazhet - "Nesër me shku n'zgjedhje jemi gati"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci