Të fundit

Fillon gjykimi ndaj Gucatit dhe Haradinajt

Para pak minutash ka nisur seanca ndaj krerëve të Organizatës së Veteranëve të UÇK-së, Hysni Gucati dhe Nasim Hardinaj.

Me këtë ka nisur edhe gjykimi i tyre në Speciale pas disa konferencave përgatitore.

Posa nisi leximi i aktakuzës, seanca u ndërpre për shkak të problemeve teknike.

Seanca është planifikuar të përfundojë në orën 16:00, e me transmetim në Kosovë në orën 17:00.

Video nga Paradoks

"Ky veç po u jep peshqi": Pse populli po vazhdon ta zgjedh VV-në? Doarsa flet për sondazhet - "Nesër me shku n'zgjedhje jemi gati"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci