fbpx

Të fundit

Pas bashkëpunimit “kriset miqësia” mes Kidës dhe Dafinës?

Këngëtaret e njohura, Dafina Zeqiri dhe Kida së fundi kanë publikuar bashkëpunimin e tyre të parë.

Pas publikimit të këngës ka pasur reagime të shumta rreth projektit të tyre.

Së fundi, Dafina dhe Kida kanë qenë duke drekuar bashkë dhe kanë shfrytëzuar rastin për të ndarë disa video në rrjetet sociale.

Dafina së pari ka postuar një video ku shihet duke imituar Kidën dhe pjesën e saj të këngës.

Ndërkohë, e gjendur përballë saj në tavolinë, Kida ishte po ashtu duke bërë video.

Në videon e shpërndarë në Instastory Kida ka shkruar me shaka: “Kështu po flet për mua? Unë gjynah”. Videot janë shpërndarë me shpejtësi nga fansat në rrjetet sociale.

Vlen të theksohet se komentuesit, kryesisht dëgjuesit besnikë të dyshesh së njohur, janë të pakënaqur me tekstin dhe klipin e “Luje belin”. Dhe rezervat e tyre i kanë shprehur në sektorin e komenteve në YouYube.

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparci