Të fundit

Ronaldo mund të përfundojë te Chelsea

E ardhmja e yllit Cristiano Ronaldo mbetet ndër temat kryesore në botën e thashethemeve të futbollit.

Portugezi është ende i përkushtuar ndaj Manchester United, por dështimi i klubit për t’u kualifikuar në Champions League, së bashku me problemet në tregun e transferimeve, e bëjnë Ronaldon të mendojë. Të paktën për këtë po flasin mediat.

Të shtunën në mbrëmje, The Athletic dha lajmin se pronari i ri i Chelsea, Todd Boly u takua me agjentin Jorge Mendes në Portugali javën e kaluar. Vihet re se ndër temat e diskutuara ishte situata e Cristiano Ronaldos dhe ideja e transferimit të tij të mundshëm te Chelsea.

Kontrata aktuale e Cristiano Ronaldos me Manchester United është edhe për një sezon. Ai ka mundësinë e zgjatjes për një vit.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci