Të fundit

Gruaja në New York ka lindur tre herë binjakë

Një grua ka lindur binjakët e saj të tretë radhazi, që do të thotë se në pesë vjet ka lindur gjithsej gjashtë fëmijë.

Sipas medieve të huaja, përcjell Telegrafi, Jolene Mckee, 32-vjeçare dhe burri i saj, Andrew, 33 vjeç, nga Brooklyn, New York, janë një familje me tetë persona, pasi kohët e fundit mirëpritën grupin e tyre të tretë të binjakëve, Aiden dhe Jaiden, të cilët janë tremuajsh.

Nëna thotë se ka qenë e bekuar që ka lindur gjashtë fëmijë nga tre shtatzënitë.

Jolen dhe Andrew tani janë prindër të binjakëve Peyton dhe Paige, pesëvjeçarë, Abigail dhe Andrew, trevjeçarë, dhe të binjakëve të rinj Aiden dhe Jaiden.

Video nga Paradoks

"Sa ma budallë mashkulli ma shumë dhunë", "Fejohen për ni t'shkume n'deti": Valon Syla flet për dhunën ndaj grave, u drejtohet Vjosa Osmanit e Albulena Haxhiut - "Siguria financiare zgjidh shumë sene"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci