Të fundit

Kuleta i kthehet pronarit të saj pas 51 vitesh

Policia në Kansas njoftoi se një kuletë që iu kthye pronarit të saj, ishte e zhdukur që nga fillimi i viteve 1970.

Nga Departamenti i Policisë thanë në një postim në Facebook se një kuletë iu dorëzua departamentit nga një qytetar dhe oficerët gjetën disa artikuj brenda, duke përfshirë një kartë të Sigurimeve Shoqërore dhe patentë shoferin – megjithëse licenca kishte skaduar në 1974.

Më pas policët ishin në gjendje të kontaktonin me pronarin e kuletës, i cili i tha policisë se e kishte humbur atë në fillim të viteve 1970.

Video nga Paradoks

"Sa ma budallë mashkulli ma shumë dhunë", "Fejohen për ni t'shkume n'deti": Valon Syla flet për dhunën ndaj grave, u drejtohet Vjosa Osmanit e Albulena Haxhiut - "Siguria financiare zgjidh shumë sene"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci