fbpx

Të fundit

Haziri kritika Hysenit të VV-së: Gjilani ka brend, por fatkeqësisht s’ka kryetar

Kryetari i Degës së Lidhjes Demokratike të Kosovës në Gjilan, njëherësh nënkryetar i parë në nivel qendror, Lutfi Haziri, ka mbajtur sot konferencë për media, ku ka paraqitur vërejtjet, sugjerimet dhe rekomandimet për qeverinë komunale.

Haziri ka kritikuar pushtetin aktual ne komunën Gjilanit , derisa ka thënë se Gjilani ka brend por nuk ka kryetar.

“Është e vërtetë që Gjilani ka brend, por fatkeqësisht po dëshmohet që s’ka kryetar!, u shpreh kryetari i Degës së LDK-së, Lutfi Haziri.

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci