fbpx

Të fundit

Çfarë do të ndodhë sot në Kosovë? – këto janë ngjarjet

Ministrja e Ekonomisë Artane Rizvanolli dhe kryeministri Albin Kurti, mbajnë konferencë për nënshkrimin e Marrëveshjes me MCC-në për Programin Kompakt. (Ministria e Ekonomisë, Salla e takimeve, ora 12:00)

Rame Lahaj International Opera Festival mban konferencën e dytë për media, ku do të diskutohet rreth natës Gala të festivalit. (Amfiteatri i Ri i Bibliotekës Universitare të Kosovës, Prishtinë, ora 12:30)

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci