Të fundit

Çmimet e derivateve për 24 orët e ardhshme

Ministria e Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë ka përcaktuar tavanin për çmimet e derivateve në 24 orët e ardhshme.

Çmimi maksimal i lejuar për shitjen e naftës është 1 euro e 64 centë, i benzinës 1 euro e 35 centë, derisa i gazit 76 centë.

Çmimet hyjnë në fuqi nga ora 10:00 dhe janë valide në 24 orët e ardhshme.

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci