Të fundit

Lajm i keq për Barcelonën, lëndohet Kounde

Ekipet evropiane i frikësohen gjithmonë ndeshjeve të kombëtareve, për shkak se lojtarët e tyre mund të pësojnë lëndime.

Tani, në këtë rast gjendet Barcelona, pasi që mbrojtësi Jules Kounde ka pësuar një lëndim në ndeshjen mes Francës dhe Austrisë, përcjell KosovaPress.

Koundes iu desh që ta lë lojën në minutën e 23’, kurse atë e zëvendësoi ylli i Arsenalit, William Saliba.

Ky nuk është një lajm i mirë për Barcelonën, pasi që pas një muaji do të përballet me rivalin e përbetuar Real Madridin.

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci