Të fundit

Adrola ka një kërkesë për fansat

Modelja e njohur Adrola Dushi eshte shumë aktive dhe mjaftë e ndjekur në rrjete sociale.

Bukuroshja shqiptare vetem ne Instagram ka mbi 430 mijë ndjekës.

Së fundmi përmes një postimi në Instagram ajo pati një kërkesë për fansat “që të jenë vetja”, pasi sipas saj një origjinal vlen më shumë se kopjet.

“Bëhuni vetja, një origjinal vlen më shumë se 3628732992 kopje”,  tha ajo.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ADROLA DUSHI (@adroladushi)

 

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci