Të fundit

Kosova niset drejt Irlandës Veriore

Kombëtarja e Kosovës mëngjesin e sotëm ka marrë rrugën drejt Belfastit, ku nesër do të takohen me Irlandën Veriore.

“Dardanët” do të zhvillojnë nesër ndeshjen e parafundit në kuadër të Ligës së Kombeve, ndërsa pas pesë ditësh do të mbyllin edhe edicionin e rregullt të kësaj gare.

Nën drejtimin e përzgjedhësit Alain Giresse janë përgatitur për këtë ndeshje që nga dita e hënë, teksa sot pasdite në orën 17.30 sipas kohës lokale në Belfast do ta mbajnë stërvitjen e fundit para ndeshjes.

Ndeshja mes Iralndës Veriore dhe Kosovës do të zhvillohet nesër me fillim nga ora 18:00.

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci