Të fundit

Në një lidhje me Trevor Noah? Dua Lipa thyen heshtjen

Një javë pasi 27-vjeçarja u pa duke darkuar me moderatorin e ‘Daily Show’, Trevor Noah, këngëtarja Dua Lipa konfirmoi statusin e saj romantik.

“Për mua, ky është viti i parë që nuk kam qenë në një lidhje për një kohë shumë të gjatë,” tha ajo gjatë podcast-it të iHeartRadio.

“Ka qenë vërtet e mrekullueshme të jesh vetëm dhe mendoj vetëm për veten time.”

Siç vuri në dukje Dua, është një moment në jetën e saj që ajo e ka mirëpritur me krahë hapur pasi ajo “nuk ka pasur kurrë mundësi të mendojë vete”.

“Por kur gjen dikë që të zbutë vërtetëdhe të qetëson”, shtoi ajo. “Unë mendoj se është gjëja e Luanit – kjo bën një ndryshim të madh.”, tha ajo referuar shenjës së saj të horoskopit.

Ky vështrim i shkurtër i Dua-s në jetën e saj aktuale të dashurisë vjen pas daljes së saj me Trevor-in. Këngëtarja e “New Rules” dhe 38-vjeçari u panë duke shijuar një natë së bashku në New York në fund të javës së kaluar.

 

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci