Të fundit

Mango ju sjellë trendet e vjeshtës, koleksioni “Urban Masterpieces” i duhuri për garderobën tuaj

Për sezonin Vjeshtë/Dimër 2022, Mango ka lançuar kampanjën “Urban Masterpieces”, një koleksion i ri veshjesh dedikuar praktikave të ndryshme që përshtaten me rutinën e punës, takimeve, darkave me shoqëri, etj. Ky koleksion plotëson në mënyrë të përkryer kërkesën për veshje më komode poashtu duke ndjekur edhe trendet e këtij sezoni.

Këtë vjeshtë trendi i veshjeve si palltot, pulovrat, fustanet që përshtaten për eventet e ndryshme në jetën tuaj të përditshme është ende në rritje. Mango prezanton këtë koleksion me pëlhura dhe ngjyra të ndryshme, printime vjeshtore, më shumë aksesorë dhe karakteristika të ndryshme.

Me ndryshimin e stinës, palltot, pulovrat, fustanet tani janë në qendër të vëmendjes. Theksi i stilit qëndron tek kombinimi i veshjeve me nuancat vjeshtore. Kombinimi i të thjeshtës me stilin urban është ajo që nuk duhet të mungojë në garderobën tuaj.

Për t’u inspiruar për veshjet e këtij sezoni vizitoni pikat e Mango-së në Albi Mall dhe Pallati i Rinisë dhe Sportit, apo edhe ndiqni rrjetet sociale të @mangostores_kosovo.

Këtë koleksion ju mund të eksploroni edhe në www.albionline.com

https://www.instagram.com/mangostores_kosovo/

*Artikull i sponsorizuar

Video nga Paradoks

Çka ndodhi mes Vehbi Kajtazit e Adem Grabovcit pas zbulimit të aferës PRONTO? Grabovci: M'ka shkaktu problem serioz, kom pas problem me mbrojtë

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci