Të fundit

Petkoviq: “Vjosa Osmani është nervoze sepse Kosova po e humbë përkrahjen”

“Le të pajtohet zonja Osmani sa më shpejtë, sepse në kohën para nesh do të sheh frytet e këtij samiti”, ka thënë drejtori i të ashtuquajturës zyre serbe për Kosovën, Petar Petkoviq.

Petkoviq, sot ka deklaruar se “duke sulmuar festimin e 60 vjetorit të Samitit të Painkuadruarëve në Beograd, Vjosa Osmani me arsye tregon nervozizëm, sepse për të është e qartë se e ashtuquajtura Kosovë çdo ditë po humbë mbështetjen ndërkombëtare”.

“Unë jam i kënaqur që Osmani po ndjek nga afër ngjarjet në Beograd, sepse ditët e kaluara ajo ishte në gjendje të shihte se çfarë do të thotë kredibilitet dhe reputacion ndërkombëtar, mbështetje dhe diplomaci e suksesshme”, ka pretenduar Petkoviq./Papararci.com.

Video nga Paradoks

Zana Avdiu shuan kurreshtjen, tregon se a ka të dashur - flet për martesë e fëmijë

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci