Të fundit

Haradinaj bën ngjitje në mal së bashku me vajzën e tij

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, edhe gjatë kësaj fundjave ka ushtruar pasionin e tij siç është ngjitja në mal.

Ai është shfaqur së bashku me vajzën e tij.

Haradinaj vazhdimisht praktikon ngjitjen në mal dhe vrapimin.

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci